Płatny staż – Dział Technologii.

Grupa Cedo to zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.  W Kątach Wrocławskich w stale rozwijającym się zakładzie produkujemy szeroki asortyment  produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Zadania:

  • Pomoc przy przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej oraz instrukcji obsługi maszyn.
  • Wsparcie przy projektach optymalizacji linii produkcyjnych.
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz, raportów oraz standardowych procedur.
  • Współpraca z innymi działami.

Oczekujemy:

  • Posiadania statusu absolwenta  lub studenta 4 lub 5-tego roku studiów techniczno-  inżynieryjnych.
  • Praktycznej znajomości rysunku technicznego i AutoCAD.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjności min 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Płatny, kilkumiesięczny staż w dziale technologii.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie w obszarze inżynierii procesu.
  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.