widget.job-description.alt

Płatny Staż - Dział BHP

Kąty Wrocławskie
27 czerwca 2024
Opis stanowiska

Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP.

Przygotowywanie materiałów szkoleniowych.

Pomoc przy wdrożeniu pracowników.

Prowadzenie postępowań powypadkowych.

Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

Wspieranie działań dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Wymagania

Wykształcenie wyższe/studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – warunek konieczny.

Praktyczna znajomość MS Excel.

Prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Mile widziana znajomość przepisów p.poż.

Umiejętność rozwiązywania problemów oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Umiejętność współpracy w zespole.

Dostępność 5 dni w tygodniu.

Oferujemy

Płatny, czteromiesięczny staż w dziale bhp i ochrony środowiska.

Kartę Medicover Sport.

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej w obszarze wdrażania nowych produktów.

Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole.

Tracker image