widget.job-description.alt

Asystent/ka Zarządu i Biura

Kąty Wrocławskie
03 czerwca 2024
Opis stanowiska

Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołu kierowniczego, tworzenie podsumowań i notatek, przygotowywanie prezentacji.

Efektywne zarządzanie kalendarzem zarządu oraz wsparcie kadry kierowniczej
w codziennych obowiązkach administracyjnych.

Nadzór nad recepcją jako pierwszy punkt kontaktowy dla gości, pracowników
i dostawców.

Utrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz przestrzeni biurowej.

Planowanie i realizacja strategii zarządzania przestrzenią biurową i obiektami.

Zarządzanie przepływem informacji, przygotowywanie komunikatów wewnętrznych.

Obsługa korespondencji, zarządzanie zamówieniami artykułów biurowych.

Koordynacja wizyt gości i organizacja podróży służbowych.

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, np. kancelariami prawnymi i urzędami.

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe.

Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

Biegła znajomość języka angielskiego.

Doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem.

Samodzielność, zdolność do ustalania priorytetów.

Biegła znajomość pakietu MS Office.

Czynne prawo jazdy kat. B.

Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat.

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dofinansowanie kursów i szkoleń.

Dofinansowanie do nauki języka obcego.

Bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, karta abonamentowa na sport i kulturę, karta lunchowa.

Atrakcyjne benefity dodatkowe, takie jak "Owocowa środa" i dodatki świąteczne.

Tracker image