Inżynier Jakości

PEŁNY ETAT
KĄTY WROCŁAWSKIE
Dodane 2 tygodnie dni temu

Grupa Cedo to zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.  W Kątach Wrocławskich w stale rozwijającym się zakładzie produkujemy szeroki asortyment  produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Zadania:

  • Przeprowadzanie analizy zdolności procesu pod kątem wad jakościowych oraz analiz ryzyka.
  • Samodzielne prowadzenia projektów Problem Solving i znajomość metodologii typu DMAIC, 8D, 5Why, 5W2H, itp.
  • Aktywny udział w projektach dotyczących rozwoju produktów i wdrażaniu nowych standardów jakościowych.
  • Doskonalenie procesów jakościowych.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu.
  • Ścisłą współpracę z Działem Produkcji, Utrzymania Ruchu oraz Technologii.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Chemia itp.).
  • Doświadczenia na stanowisku inżyniera jakości w firmie produkcyjnej minimum trzy lata.
  • Praktycznej znajomości programu MiniTab oraz pakietu Office.
  • Doświadczenia w wykorzystywaniu narzędzi FMEA, DMAIC, 8D, Ishikawa, 5Why.
  • Znajomości języka angielskiego, komunikatywnie w mowie i w piśmie.
  • Mile wdziana znajomość standardów IFS HPC, BRC CP, ISO 9001:2015.
  • Samodzielności w wykonywanych zadaniach oraz dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole, dokładności i sumienności.
  • Zdolności analitycznych oraz motywacji i chęci do podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę abonamentową “Sport, kultura, wypoczynek”.
  • Program “Owocowa środa”.
  • Dodatki świąteczne.
  • Wydarzenia integracyjne.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoKontrola jakości