Automatyk

PEŁNY ETAT
KĄTY WROCŁAWSKIE
Dodane 2 miesiące temu

Grupa Cedo to zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.  W Kątach Wrocławskich w stale rozwijającym się zakładzie produkujemy szeroki asortyment  produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Zadania:

Wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.

Diagnostyka sterowników PLC.

Skuteczne usuwanie usterek i awarii automatyki i sterowania. Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu.

Naprawa lub regeneracja podzespołów maszyn w warsztacie zgodnie z aktualną wiedzą techniczną i posiadanymi uprawnieniami.

Wspieranie działu produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych oraz naprawy maszyn.

Oczekujemy:

Wykształcenia wyższego (automatyka, elektronika, mechatronika) oraz wiedzy z zakresu obsługi przemysłowej linii produkcyjnych.

Rocznego doświadczenia w UR (naprawy maszyn w przemyśle).

Podstawowej wiedzy z zakresu programowania sterowników PLC (Omron, Mitsubishi, Siemens S7) i paneli HMI.

Znajomość napędów DC, falowników i serwonapędów.

Znajomości czujników, przetworników i regulatorów PID.

Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym.

Znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Miesięczną premię za wyniki.
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover.
  • Kartę abonamentową „Sport, kultura, wypoczynek”.
  • Program „Owocowa środa”.
  • Dodatki świąteczne.
  • Wydarzenia integracyjne.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoUtrzymanie Ruchu

Aplikuj online