Płatny Staż – Dział Utrzymania Ruchu

Dodane 1 miesiąc temu

Grupa Cedo to firma z branży FMCG, zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji. Od 27 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, jako lider branży przetwórstwa polietylenu. W Kątach Wrocławskich, w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie, produkujemy szeroki asortyment artykułów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Zadania:

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu i aktualizacji rysunków technicznych.
  • Wprowadzanie danych do systemu IFS.
  • Gromadzenie informacji do dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z działem produkcji i działem technologii.

Oczekujemy:

  • Posiadanie statusu absolwenta bądź studenta 4 lub 5 roku studiów na kierunku technicznym.
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego i programu AutoCAD.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Możliwości obywania stażu co najmniej 24 godziny tygodniowo.

Oferujemy:

  • Płatny staż w dziale utrzymania ruchu na okres 6 miesięcy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Udział w interesujących projektach przy współudziale profesjonalistów.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.